Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

VÝSTAVY - tituly‚ ocenění a rady

16.4.2014        Bíba se stala novým      

             GRANDŠAMPIONEM  ČR   !!!!!

 

17.4.2013         Bíba se stala novým  

                      ŠAMPIONEM    ČR !!!!      

   1.8.2012   Bíba získala titul      

            ŠAMPION MSBMK !!!     

r. 2011

Moje první výstava .... pobrala jsem všechny výhry!!!

První výstava, na kterou jsme se vypravili, byla Hanácká národní výstava ve Olomouci. Teda jak my jsme se báli...      

  Páničky soupeřů nám říkaly : ta je krásná, ale není trošku moc velká?                

   Jo, jo byla jsem opravdu o kus větší než ostatní holky! Ale pán posuzovatel, který byl taky větší než standart, to ocenil !!! 

Pochválil, jak dobře jsem živená, jak krásnou stavbu těla mám, no jak jsem prostě úžasná!                Ocenění V1, CAJC, NEJLEPŠÍ třídy mladých!!! 

       HURÁÁÁÁÁ !

Aspoň je vidět, jak dobrým hovězím mě panička živí!

Další výstava byla u nás v Ostravě. Byla to národní výstava a umístila jsem se na druhém místě.    V2 stříbrná, taky dobrý!

Ale hned nato na Slezské výstavě psů jsem byla zase první V1 !!!

Následovala výstava ve Zlíně a opět první V1, Vítěz třídy mladých !   

Pak jsme se přihlásili na klubovou výstavu do Hradce Králové.                                                                   Tam byla konkurence opravdu vysoká, ale já jsem nezklamala.... druhé místo a titul, ale jen o prsa! V2, res. CAC

Za týden nato jsme jeli na mezinárodní výstavu do Brna. Tam jsem skončila až na třetím místě, protože jsem byla ve špatné náladě a nechtěla jsem se předvádět! Pán posuzovatel sice ocenil mé krásné tělo, ale bylo to jen V3.

 

r. 2012

Tak jsme letos znovu vyrazili do Českých Budějovic!                                                                                            Miminka už jsou u nových páníčků (doprovodil mě Anthony, odjíždí po Velikonocích), takže mám čas na kamarády na výstavách! A že se nám tam oběma líbilo!!!                                                                I já jsem se líbila moc, byla jsem výborná V1 a ještě jsem dostala i titul CAC!!!

Dneska jsme byli na Národní výstavě psů u nás v Ostravě a já dopadla opět na výbornou V1 a byl i titul CAC a medaile! A kdybych prý neměla ještě trošku povislé bříško po miminkách, bylo by to i na celkovou výhru, říkal pán porotce! Ale která mamina má hned pevné bříško......no je to hold chlap!

Tak tomuhle se říká úspěch!!!                                                                                                                                    Na Mezinárodní výstavě psů v Brně jsem vyhrála !!!                                                                                           Hodnocení výborná V1 a tituly CAC, CACIB a navíc vítěz plemene BOB !!!

 

1.8.2012   Bíba získala titul ŠAMPION MSBMK !!!  

 

                                                Jak je vidět jsem holka k světu !!!

TOPlist