Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Život s buldokem

Můžeš mít auto ..... nebo Rolls Royce, 
můžeš mít psa ..... nebo Anglického Buldoka .....
 
Tato fráze úplně nejpřesněji vystihuje, proč mít toto úžasné plemeno ve svém domě.

Jsem hluboce přesvědčena, že angličtí buldoci nejsou psi, ale nějaký „model“ nacházející se kdesi mezi člověkem a zvířetem.

 Angličtí buldoci představují jakousi jinou životní filosofii k rozhodnutí pořídit si domů psa.

Anglický buldok je zvíře, které se moc nepodobá psovi, počínaje anatomickou stavbou těla a konče stylem pohybu a chováním. Je vaším přítelem, parťákem, společníkem při hře, věčným dítětem, miluje vás bezmezně a oddaně, je orientovaný a naprogramovaný na komunikaci s člověkem, a ne s chlupatými představiteli psího plemene.

Když je s vámi venku, váš buldok dá rychle přednost vaší společnosti před společnosti psů, které na cestě potkáte.

Musíte být připraveni na to, že velká spousta kolemjdoucích lidí bude na vašeho pejska bouřlivě reagovat. Je třeba říci, že reakce bývají často diametrálně rozdílné: od úsměvu od ucha k uchu ...... k přání vás obejít několikametrovým obloukem, to druhé platí o lidech, kteří zjevně nemají rádi psi – lidi. Takových se však naštěstí moc nevyskytuje….

Štěňátka anglického buldoka ve věku 1,5 měsíců a víc jsou neuvěřitelně kouzelná a komická, jsou to doslova měkké usměvavé dětské hračky, a kdo by si pomyslel, že z těchto děťátek s ohrnutým čumáčkem vyrostou aristokratičtí, hrdí a impozantní představitelé psího plemene.

Pokud chcete mít kamaráda, který bude spokojený a vyrovnaný, ukázněný a oddaný, zázrak přírody a šlechtění člověkem, který vám bude dělat radost každý den a hodinu vašeho společně stráveného času, kdy při pohledu na něj a na jeho plyšový vzhled se veškerá vaše špatná nálada bude vytrácet minutu po minutě, potom je anglický buldok přesně to plemeno, které jste hledali.

 

 

 

 
TOPlist